Strona główna   Ogłoszenia   Grupy   Sakramenty   Liturgia   O parafii   Multimedia   Cmentarz   Kontakt

Porządek Mszy Św.

NIEDZIELA:

Damianowo 8.30
Jenków 9.45
Drogomiłowice 11.00
Konary 12.15

W TYGODNIU:

Wtorek - Drogomiłowice 16.00

Środa - Jenków 16.00

Czwartek - Damianowo 16.00
okres jesienno - zimowy 15.00

Piątek - Konary 17.00 (przez cały rok)

Sobota - Konary - 17.00 (Msza Św. niedzielna - przez cały rok)

Informacje o Mszach Św. w uroczystości i święta podawane są w ogłoszeniach parafialnych.

0

Dodano: 2013-11-15, Komunikat Biskupa Świdnickiego w związku z zakończeniem Roku Wiary

W przyszłą niedzielę, w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata wraz z całym Kościołem będziemy obchodzić zakończenie Roku Wiary.Za czas łaski związany z odnową, ożywieniem i umocnieniem wiary w wymiarze tak osobistym jak i wspólnotowym wyrazimy naszą wdzięczność Panu Bogu, podczas Mszy św. sprawowanej 24 listopada, o godz. 18.00 w świdnickiej katedrze. Na zakończenie Mszy św., na mocy przywileju udzielonego mi przez Stolicę Apostolską, udzielę zebranym papieskiego błogosławieństwa złączonego z darem odpustu zupełnego. Eucharystię w katedrze poprzedzą o godz. 17.15 Nieszpory. Natomiast po Mszy św. Akatyst ku czci Bogurodzicy wykona chór Deesis z parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Piekarach.  Do udziału we wspólnej modlitwie zapraszam nie tylko świdniczan, ale także przedstawicieli innych wspólnot parafialnych z terenu diecezji wraz z duszpasterzami. Proszę, by w przyszłą niedzielę, we wszystkich parafiach naszej diecezji podczas sumy parafialnej, w ramach uwielbienia po Komunii św. odśpiewano dziękczynne Te Deum.