Strona główna   Ogłoszenia   Grupy   Sakramenty   Liturgia   O parafii   Multimedia   Cmentarz   Kontakt

Porządek Mszy Św.

NIEDZIELA:

Damianowo 8.30
Jenków 9.45
Drogomiłowice 11.00
Konary 12.15

W TYGODNIU:

Wtorek - Drogomiłowice 16.00

Środa - Jenków 16.00

Czwartek - Damianowo 16.00
okres jesienno - zimowy 15.00

Piątek - Konary 17.00 (przez cały rok)

Sobota - Konary - 17.00 (Msza Św. niedzielna - przez cały rok)

Informacje o Mszach Św. w uroczystości i święta podawane są w ogłoszeniach parafialnych.

2016-08-22, Wakcje dla dzieci w Konarach

Wiele naszych pociech spędza okres wakacji w domach. Dzięki mieszkańcom wsi Konary udało się zorganizować dla nich ciekawe zajęcia i zabawy. Wakacje w Konarach będą trwały przez cały tydzień, nie zabraknie wycieczek i wielu innych atrakcji.

2014-09-12, Remont kościoła w Drogomiłowicach

Zachęcamy  do przeczytania artykułu znajdującego się na stronie internetowej Gościa Niedzielnego. Opisany jest w nim postęp prac związanych z remontem kościoła w Drogomiłowicach. Dostępne są również zdjęcia z przebiegu inwestycji.

Kiknij tutaj !

2014-06-30, Remont dachu na Kościele w Konarach

Oddajemy w Państwa ręce zdjęcia przedstawiąjące remont dachu na Kościele w Konarach

2014-05-20, Przykazania kościelne

Zmiana przykazań kościelnych wywołuje w dalszym ciągu sporo emocji, mimo iż przeprowadzona została kilka lat temu, to nadal niewielu katolików zna ich treść. Wprawdzie Episkopat wystosował na ten temat list do wiernych, który odczytano w kościołach, jednak przyznajmy szczerze, że nie zawsze dokładnie słuchamy niedzielnych kazań.

2014-03-06, PRZEPISY POSTNE

Z okazji rozpoczynającego się Wielkiego Postu, zachęcamy Państwa do zapoznania się z przepisami, które obowiązują każdego chrześcijanina w tym wyjątkowym dla roku kościelnego okresie. Więcej w dalszej częscie newsa.

1 « [1] [2] [3] » 3