Strona główna   Ogłoszenia   Grupy   Sakramenty   Liturgia   O parafii   Multimedia   Cmentarz   Kontakt

Porządek Mszy Św.

NIEDZIELA:

Damianowo 8.30
Jenków 9.45
Drogomiłowice 11.00
Konary 12.15

W TYGODNIU:

Wtorek - Drogomiłowice 16.00

Środa - Jenków 16.00

Czwartek - Damianowo 16.00
okres jesienno - zimowy 15.00

Piątek - Konary 17.00 (przez cały rok)

Sobota - Konary - 17.00 (Msza Św. niedzielna - przez cały rok)

Informacje o Mszach Św. w uroczystości i święta podawane są w ogłoszeniach parafialnych.

2014-03-06, Zapraszamy na wideorekolekcje

Wszystkim zainteresowanym proponujemy obejrzenie wideorekolekcji, które dostępne są pod poniższym linkiem.

2014-01-18, Podsumowanie kolędy

Zakończyliśmy w naszej parafii wizytę duszpasterską. Bóg zapłać za przyjęcie, wspólną modlitwę, rozmowę i złożone ofiary. Kolęda w liczbach w dalszej części newsa.

2013-11-22, Zaproszenie na rekolekcje internetowe

Wszystkich chętnych zapraszamy na  rekolekcje, w których można uczestniczyć za pośrednictwem internetu. Po kilknięciu na poniższy link, będą Państwo mieli możliwość zapisania się oraz oglądnięcia krótkiego filmiku zachęcającego do wzięcia udziału w naukach.

Rekolekcje online

2013-11-15, Komunikat Biskupa Świdnickiego w związku z zakończeniem Roku Wiary

W przyszłą niedzielę, w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata wraz z całym Kościołem będziemy obchodzić zakończenie Roku Wiary.

2013-11-09, Gość Świdnicki

Bardzo serdecznie zachęcamy do odwiedzania strony internetowej Gościa Świdnickiego. Znajdziecie tam państwo wiele informacji dotyczących naszej diecezjii i nie tylko. Znajdują się tam również ciekawe artykuły oraz multimedia.

Strona dostępna po  kliknięciu poniższego linku.

Gośc świdnicki

1 « [1] [2] [3] » 3